a teljes csapat

Smaraglay László

igazgató, igazgatóság tagja

Marosi Miklós

igazgatóság elnöke

Bordács László

igazgatóság tagja

Skardelli György

stúdióvezető, vezető építész tervező,  igazgatóság tagja

Tima Zoltán

tervezési igazgató, vezető építész tervező,  igazgatóság tagja

Peschka Alfréd

tervezési igazgató helyettes, vezető építész tervező

Pottyondy Péter

stúdióvezető, vezető építész tervező

Potzner Ferenc

stúdióvezető, vezető építész tervező, művészettörténész

Ács István

projektvezető építész, okl. műemlékvédelmi szakmérnök

Becker Orsolya

pénzügyi ügyintéző

Csorvásiné Lakó Izabella

dokumentációs ügyintéző

Havassy Gabriella

vezető táj és kertépítész tervező

Fodor Balázs

számítástechnikai rendszergazda

Gurubi Imre

vezető tartószerkezettervező

Juhász Henriett

pénzügyi ügyintéző, szerződéskötő

Katona Zoltánné

iratnyílvántartó

Komlósy Mária

dokumentációs ügyintéző

Kovács András

épületüzemeltető

Simonffy Balázsné

igazgatói asszisztens

Tarnai László

számítástechnikai vezető

Borbély András

projektvezető építész, műszaki ellenőr

Csízy László

projektvezető építész

Kelemen Bálint

projektvezető építész, okl. műemlékvédelmi szakmérnök

Márk Péter

projektvezető építész

Németh Tamás

projektvezető építész

Tölgyesi Kaplony

projektvezető építész

Petri Dávid

bim manager, építész tervező

Váczi Péter

vezető tartószerkezettervező, tartószerkezeti szakértő

Szakál Szilárd

vezető épületgépész tervező

Réti János

vezető épületgépész tervező

Máramarosi András

vezető elektromos tervező

Havrán Judit

vezető építész tervező

Ökrösné Pernesz Ágnes

vezető építész tervező

Makay András

építész tervező, felelős műszaki vezető, okl. műemlékvédelmi szakmérnök

Molnár Tibor

vezető építész tervező

Boda István

vezető építész tervező

Gál Borbála

építész tervező

Méray-Horváth Mercédesz

építész tervező

Miklós Zsófia

építész tervező

Molnár Tibor József

műszaki koordinátor, építész tervező

Ritzl András

szakági vezető, vezető elektromos tervező, biztonságtechnikai mérnök

Bognár Melinda

építész tervező

Öcsi Gabriella

építész tervező

Nagy Marianna

építész tervező

Tóth Balázs

építész tervező, bim manager

Borzsák Veronika DLA

építész tervező

Oszoli Gellért

építész tervező gyakornok

Schrammel Balázs

építész tervező

Skrabák Zoltán

vezető építész tervező

Szabó Máté

vezető építész tervező

Rab Sarolta

építész tervező

Rabie Anisz

építész tervező

Lengyel Zsolt

vezető épületgépész tervező

Kóródy Márta

építész munkatárs

Kazi Zsolt

építész tervező gyakornok

Balogh Anna

építész tervező gyakornok

Büki Dávid

építész tervező gyakornok

Boysal Ece

építész gyakornok

Lamann Mónika

építész tervező gyakornok, okl. műemlékvédelmi szakmérnök

Pék Péter

BIM asszistens, elektromos munkatárs

Patak Gergely

építész tervező, okl. belsőépítész

Libertiny Anna

építész tervező

Tóth Krisztián

építész tervező

Skardelli Mátyás

építész tervező

Varga Noémi Kinga

építész tervező gyakornok

Őri Borbála

építész munkatárs

Szabó Kata

tervezési asszisztens

Szikora Nóra

építész tervező gyakornok

Nagy Diána

építész gyakornok

Bata István

építész gyakornok

Szegedi Éva

építész gyakornok